Літнє оздоровлення дошкільників у ЗДО.

Літо – пора відпочинку, оздоровлення та  незабутніх вражень.  Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили, зміцнили своє здоров’я, загартувалися.Організація літнього оздоровлення та відпочинку в закладі дошкільної освіти має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров`я дошкільників.З 1 червня 2021 року  в закладі дошкільної освіти № 4 «Сонечко» м.Конотоп стартувала літня оздоровча кампанія.

У всіх групах влітку проводяться повітряні ванни, сонячні ванни і загартування водою. Повітряні ванни особливо ефективні якщо вони проводяться в русі. Щоб діти не втомилися вправи великої рухливості чергуються із спокійними.

Діти полюбляють казко терапію, музикотерапію, психогімнастику, пальчикову гімнастику, масаж на свіжому повітрі. Аби малюки не втомлювалися, вихователі змінюють види діяльності: спочатку-гра, потім-хороводи. У спекотну днину діти відпочивають в затінку дерев.

Збережемо здоров’я малюків та оздоровимо їх!!!

Вам може бути цікаво...