Фото Новини

    Чергова перемога колективу дошкільного навчального закладу №4 “Сонечко” на Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України.!
Коллектив ДНЗ №4 “Сонечко” виборов почесне 2 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у загальному зіліку ЛАЙТ-КОНКУРСУ “КРАЩЕ ОФОРМЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ ТЕРИТОРІЇ ЗДО ” на інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів .
     Вітаємо весь колектив із гідною перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів та натхнення в благородній роботі!
     Неочікувано знову перемога!
Відразу два перших місця зайняв педагогічний колектив ДНЗ №4 “Сонечко”
1 рейтингове місце серед 100 найкращих закладів дошкільної освіти України у загальному заліку ЛАЙТ-КОНКУРСУ «КРАЩА СПОРТИВНА КІМНАТА»
1 рейтингове місце серед 100 найкращих закладів дошкільної освіти України у загальному заліку ЛАЙТ-КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ЛОГОПЕДИЧНИЙ КАБІНЕТ ЗДО» .
Ми радіємо успіхам та не зупиняємося на досягнутому!
                                                
        В ДНЗ №4 “Сонечко” пройшов тиждень розваг “Осінній ярмарок мелодій”.
Діти з груп “Веселка”, “Вітамінка”, “Лілея”, “Соняшник”, “Золота рибка” радо зустріли Осінь, прославляли її піснями та віршами. Разом з Лісовиком грали в цікаві ігри, відгадували загадки, танцювали.
🍂🍁🍄🎋🍃🌞
 
   На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Козацтва та День Захисника України.
Напередодні цих свят в ДНЗ №4 «Сонечко», традиційно відбулося спортивне свято «Ми – відважні козачата», в якому взяли участь діти логопедичної групи.
До дітей на свято завітали – запорізькі козаки. Два загони «Булава» та «Шабля» змагалися у спритності, сміливості та відвазі. Маленькі козачата мали можливість випробувати себе у веселих іграх-естафетах: «Козацькі коні», «Хто спритніший », «Перенеси капелюха на шаблі», «Хто перший з булавою » .
Фінальним завершенням свята стала «Посвята в козачата».
Вітаємо усіх чоловіків з Днем Українського козацтва та Днем захисника України!

    
 
  
Дуже приємно, що наш дошкільний заклад прийняв участь в інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів та отримав 2 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України у загальному ЛАЙТ-КОНКУРСУ “МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ДИТСАДОК”
Це чудовий подарунок для колективу, що є високою оцінкою результату роботи працівників!

“Спорт нам сили і здоров`я додає”

Спортивне свято “Спорт нам сили і здоров`я додає” – організувала інструктор з фізкультури Граченко Л.О. з вихованцями логопедичної “Б” групи до Дня фізкультури і спорту.
На свято завітав мультяшний герой Лунтик, який пограв з малятами в рухливі ігри, естафети, атракціони.
Діти отримали позитивні емоції, заряд бадьорості та енергії!

 

 

” Хочеш бути здоровим – бігай!”

Колектив ДНЗ №4 “Сонечко”

Власним прикладом заохочують вихованців до здорового способу життя.
Напередодні Дня фізкультури і спорту працівники ДНЗ влаштували пробіг на спортивному майданчику до забігу долучилися вихованці старшої, середньої та логопедичних груп.

 

   

 

 

«Радісна зустріч з казкою»
Малюки у дитячому садочку на своїх майданчиках грали в цікаві ігри та драматизували знайомі українські народні казки «Колобок», «Теремок», «Ріпка».
Народна творчість надихає малят на спостережливість і є невичерпним джерелом цікавих і захоплюючих досліджень.

 

 

Щоранку малята ДНЗ №4 «Сонечко» з радістю поспішають до закладу. За період карантину дуже сумували дітки за садочком,так як і вихователі за улюбленими вихованцями.☺️
В умовах адаптивного карантину дошкільнята із відповідальністю відносяться до вимог дотримання особистої гігієни, навчаються оберігати власне здоров’я, дотримуватися дистанції, чого навчають і батьків. 👫Прощання з рідними вранці відбувається швидко і легко, тому що далі діток чекають різні події: вимірювання температури цікавим приладом, ознайомлення з правилами особистої гігієни в ігровій формі, зустрічі з їжачком, білочкою (які живуть на території закладу), захоплюючі заняття та ігри на свіжому повітрі впродовж дня.👍

           

 

 

Колектив, адміністрація, діти та батьки дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко» висловлюють ПОДЯКУ за сприяння будівництва зручного, красивого, довгоочікуваного пандусу для вихованців з особливими потребами, а саме:
відділу освіти Конотопської міської ради,
депутату Конотопської міської ради Бейгул І. С.,
директору ТОВ «Агроспецбудмонтаж» Скляр С.О.,
монтажникам: Конопленко І.М., Дімітрову О.П., Бондаренко С.А.
та всім іншим небайдужим людям, які долучилися до справи та перетворили мрію у реальність.
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!
Хай Вам всім Бог посилає своє благословіння
на ваші добрі діла!

 

13січня музкерівник Олена Скрябіна провела вечір колядок та щедрівок календарно-обрядових свят зимового циклу “Новорічні дива”. Дошкільнята закріпили народні традиції святкування шедрого вечора, чекали і вітали щедрувальників, співали пісні, грали в народні ігри, відгадували загадки, дівчатка ворожили.

Затишна, новорічна, казкова зала садочка “Сонечко” запрошує малюків на святкові дійства.
Новий рік — чудове свято!
Зичимо добра багато,
Миру в домі й на землі,
І смачного на столі.
Хай приходять друзі в гості,
Щастя буде на порозі,
Здійснення бажань і мрій
Подарує рік Новий!

В рамках моніторингу інноваційної діяльності закладів дошкільної освіти міста ДНЗ № 4 «Сонечко» відвідала головний спеціаліст відділу освіти Конотопської міської ради Гуминська О.П. Впровадження інноваційних технологій в освітньому процесі є невід’ємною частиною роботи вихователя, завдяки чому діти розвивають пам’ять, мислення, увагу, мову та загалом весело та цікаво граються.

19 грудня у ДНЗ № 4 «Сонечко» відбулося свято до Дня Святого Миколая. На святі діти написали листа добродію Миколаю, який доставили йому ангелочки, а маленький чортик з чортенятами намагалися зіпсувати свято, але їм це не вдалося, тому що малята у дитячому садку усі дружні і добро перемогло. Тож до малят завітав Святий Миколай, якому діти приготували вірші, пісні, таночки, а Миколай приніс дітям подаруночки.

12 грудня відбувся відкритий показ інтегрованого заняття з елементами технології ТРВЗ “У пошуках загублених кольорів” з дітьми середньої логопедичної групи, яке підготувала досвідчений, творчий педагог Поливко Людмила Борисівна до атестації на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню “вихователь-методист”.

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у ДНЗ № 4 «Сонечко» педагоги та діти організували свято для вихованців групи компенсуючого типу. Дошкільнята старших груп «Вітамінка» та «Вербиченька» підготували різні подарунки для них, разом грали, розважались, виготовляли сувеніри.
Висловлюємо вдячність всім, хто опікується людьми з інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

 

28 листопада в ДНЗ № 4 “Сонечко” проведене методичне об’єднання вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти міста на тему: “Сучасний соціальний медіапростір в дитячій освітній траєкторії”. На засіданні були присутні Гуминська О.П., головний спеціаліст відділу освіти Конотопської міської ради, вихователі середніх груп закладів дошкільної освіти міста. Шатохіна Н.М., директор (завідувач) відкрила методоб’єднання, познайомила з планом роботи та побажала плідної і творчої співпраці. Під час заходу розглянуто питання «Медіаосвіта – новий напрям підготовки дитини до ефективної взаємодії з медіа» (Шкурдода Н.В., вихователь-методист), з дітьми середньої групи “Соняшник” підготовлена інтерактивна розвага «Подорож Медіалабіринтом» (Салогуб О.В., вихователь, Скрябіна О.В., музкерівник), проведений майстер-клас для вихователів «Комп’ютерні занімашки» (створення розвивальних ігор на планшетах, робота в різноманітних програмах тощо, Луговик А.Ю., вихователь), психологічний дайджест «Дитина і гаджети” (практичні поради, гімнастика-розвантаження після роботи з гаджетами, Циріль С.С., практичний психолог).

ШАНОВНА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА!!!

Щиро вітаємо Вас з отриманням Високої державної нагороди «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»
Прийміть щиросердечні вітання від усього колективу закладу!
Це гідна оцінка Вашої плідної діяльності.
Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця вносить вагомий внесок у розвиток Дошкілля України!!!
Хай доля шле Вам добро, щастя та міцне здоров’я на довгі роки! Подальших професійних злетів та творчої наснаги!
Сердечно вітаємо та бажаємо натхнення для підкорення нових обріїв!
Ми гордимося, що працюємо з Вами. Щиро дякуємо за наставництво.
Ваш колектив ДНЗ № 4 «Сонечко»

Осінь-чарівниця зі смачними дарунками завітала на свята до дітей логопедичних груп “Лілея” та “Зоряна”.

У рамках проведення Тижня безпеки дитини старші дошкільнята ДНЗ № 4 “Сонечко” відвідали військову частину Т 0330, познайомилися з мужньою і відважною професією військовослужбовця. Приємно, що екскурсію проводили батьки наших вихованців Репях О.Л., в.о. заступника командира з морально-психологічного забезпечення та Новопольський І.В., командир роти.
Висловлюємо вдячність командиру військової частини Т0330 Позовному О.М. та всьому військовому складу за організацію екскурсії.

 

Адміністрація та колектив ДНЗ № 4 “Сонечко” вітає завгоспа Кожем’якіну Надію Данилівну з почесною відзнакою «ФЕЛІЦА», в номінації «Відданість справи» та з нагоди Дня працівників освіти. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, добра, радості, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш дім, нехай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них.
З повагою адміністрація та колектив ДНЗ № 4 «Сонечко»

Цікава пізнавальна мандрівка старших дошкільнят до Конотопської СШ № 3 була організована 19 вересня. Діти завітали на тематичну виставу про правила дорожнього руху, яку підготували учні разом з педагогом-організатором Степановою І.Є. Учні 3-А разом з вчителем Куртовою О.А. запросили в гості до себе у клас. Дошкільнята подорожували по світлих коридорах школи. Діти задоволені та приємно вражені від знайовства зі школою. Ми вдячні адміністрації та колективу Конотопської СШ № 3 за співпрацю.

Молода команда педагогів ДНЗ № 4 “Сонечко” долучилася до 24 відкритого туристичного зльоту працівників освіти і науки міста в рамках міської освітянської спартакіади здоров’я, яка проходила 13-14 вересня 2019 року на базі позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Мрія” в с. Таранське. Дякуємо голові Конотопської міської організації профспілки працівників освіти і науки України Бугарі О.Д. та всім організаторам туристичного зльоту за позитивні враження та емоції.

Олімпійський тиждень у садочку “Сонечко” 9 вересня урочисто розпочався спортивним святом “Ми любим спорт”!

 

 

Є різні міста на нашій планеті
Великі, маленькі, старі й молоді.
Але Конотоп найрідніший у світі
Й серденько моє належить тобі.
Такими словами розпочалося свято «Конотоп, ти для мене найрідніший!», яке відбулося в ДНЗ №4 «Сонечко». Діти співали пісні про рідне місто, свій садочок і любу Україну, провели вікторину «Юні знавці Конотопщини» та змагання на спритність. Протягом свята лунали чудові вірші про рідне місто.
Так пройшло свято урочисте,
Бо День народження у міста!

 

 

Адміністрація та колектив ДНЗ № 4 “Сонечко” вітає вихователя-методиста Шкурдоду Н.В. з нагородженням Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації на серпневій конференції педагогічних працівників міста Конотопа. Бажаємо подальших творчих злетів, креативних ідей, натхнення в педагогічній діяльності в новому навчальному році.

Україна- країна багатства і краси, країна гарячої любові до народу, довгої вікової героїчної боротьби за його волю.
Україна- це всі ми разом, в радощах і турботах, в реальних діях за майбутнє нашої Батьківщини.
День Незале́жності Украї́ни — головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня.
Радіють люди, дарують своїй молодій країні найтепліші слова, найкращі пісні та побажання. В дошкільному навчальному закладі № 4 «Сонечко» музичний керівник Скрябіна О.В. з вихователями підготувала тематичне свято «Україна – моя Батьківщина!», приурочене цій славетній даті. По традиції свято розпочалося звучанням Гімну України. Про неозору, велику, чарівну і незалежну Україну діти розповідали вірші, співали українські пісні, танцювали запальні таночки, мандрували сторінками цікавої книги про Україну. Діти пообіцяли завжди пам’ятати і любити свій рідний дім, найдорожчих людей, нашу Вітчизну – Україну.
Живи, Україно, живи,
Єднай Чорне море й Карпати!
І свій переболений край
Не дай ворогам розламати.

На изображении может находиться: 14 человек, люди стоятНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене, люди танцуют, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 2 человека, люди на сцене, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят и ребенок

Малята групи раннього віку “Їжачок”.
Ми – активні, ми – сміливі, енергійні, бешкетливі!
Веселимось, граємо, літечко вітаємо!
Ось так, весело і цікаво, проходить літній відпочинок в садочку Сонечко!   

 

Естетичний смак, захоплення від прекрасного, позитивні емоції від спілкування і догляду за природою рідної місцевості розвиваємо у дітей ще змалечку.
Дошкільнята молодшої групи “Соняшник” разом з вихователями облаштували у себе на ігровому майданчику декоративний куточок квітів.

«Тиждень сталої енергії» в ДНЗ № 4 «Сонечко» проходив з 18.06 по 21.06.2019 року з метою ознайомлення дітей дошкільного віку з енергоресурсами, їх використанням, впливом на оточуюче середовище. В кожній віковій групі проводили бесіди, тематичні заняття, хвилинки спілкування, виготовляли листівки, проводили акцію «Додай місту кольорів». Діти отримали багато цікавої інформації, та із задоволенням проявляли активність у виконанні завдань.

Соковиті та смачні, фрукти дуже запашні,
Червоненькі дві сестрички, ароматні полунички,
Абрикоски жовтобокі ваблять очі малюків,
Все смачненьке і корисне, для найкращих дітлахів.
Різноманітні фрукти і ягоди в літній період куштують малята у садочку. 

 

«Хто з фізкультурою на Ти – в житті досягне той мети» – організувала і провела інструктор з фізкультури Людмила Граченко та вихователі Резнік Л.О., Соляник М.С., Сокольник Ю.С., Градун І.В.. До дітей завітали казкові герої і влаштували цікаві змагання, веселі ігри, водяні бої. Спортивне свято проходило під девізом: «Про спорт не забувайте – чемпіонами зростайте». Воно було присвячене Міжнародному Олімпійському дню.

Діти групи “Вітамінка” активно та весело проводять час в дошкільному закладі. Вони займаються спортом,загартовують свій організм різноманітними вправами, грають в цікаві ігри. Літо – найкраща пора, її любить дітвора.

Сьогодні був захоплюючий день. Вихованці логопедичних груп здійснили цікаву подорож до музею “Авіації”. Дошкільнята мали змогу відчути себе у якості пілота за штурвалом, оглянули салон і кабіну гелікоптера. Діти отримали масу задоволення. Дякуємо працівникам музею за змістовну та пізнавальну екскурсію.

Як же літо не любити,
Навкруги яскраві квіти.
Манять нас духм’яні трави,
Гріє сонечко ласкаве.
Вихованці туристичного гуртка “Дивосвіт” відправилися в чарівну подорож на лоно природи. У поході дошкільнята долали природні перешкоди, милувалися красою рідного краю та грали у веселі ігри

.

Щоб здоровим, сильним бути,
Треба нам про сум забути.
Спортом треба всім займатись
І частіше усміхатись!
Бо усміхнена людина – 
Це здоров`я половина!
Діти логопедичних груп завітали на стадіон, де весело провели час та пограли у цікаві ігри.

Щоб були ми всі здорові,
День почнемо із зарядки,
Потім вправи на фітболах.
Змалку спорт ми полюбляємо
І міцне здоров’я маємо.

Згуртованість та взаєморозуміння батьків ясельної Б групи “Іжачок” та вихователів Резнік Л.О., Руденко Н.Л., турбота і любов до малюків відбувається в різних формах роботи педагогів. На підсумкових групових батьківських зборах “Граючись-навчаємось” тата і мами в черговий раз разом з вихователями виготовляли розвивальний посібник для гри з водичкою влітку, поповнили ігровий майданчик яскравим атрибутом “Весела гусінь”.
Ми вдячні Вам, батьки, що в круговороті справ, роботи, завантаженості, ви знайшли час на такі корисні справи для своїх діточок.

   

Завжди приємно зустрічати наших друзів з СШ № 3 у садочку “Сонечко”.
Нещодавно вихователь Резнік Л.О. запросила учнів 1-х класів на економічну гру “Подорож у країну Економіки”, яку вона підготувала з дітками старшої групи. Для участі у спільній грі дошкільнята і школярі готували девізи, привітання команд, музичні номери, домашнє завдання. Під час гри дві команди виконували цікаві і пізнавальні завдання, розв’язували економічні задачки, грали в логічні ігри, старанно виконували всі завдання і як підсумок перемогла дружба.
Ми вдячні адміністрації, педагогічному колективу та школярам СШ № 3 за дружню співпрацю.

 

Спортивний ранок у ДНЗ № 4 «Сонечко» розпочався ритмічною аеробікою. Традиційно у вересні ДНЗ № 4 відзначає день Фізичної культури і спорту.
Цей день був сповнений цікавих спортивних заходів, спрямованих на зміцнення фізичного здоров’я вихованців дошкільного навчального закладу.
На спортивне свято до дітей завітав веселун Лунтик. Разом з улюбленим героєм діти брали участь в цікавих змаганнях, естафетах, встановлювали рекорди.
Бажаємо всім шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Є різні міста на нашій планеті:
Великі, малі, старі, молоді,
Але Конотоп найрідніший у світі,
Серденько моє належить тобі.
Такими словами розпочалося свято « Конотопці ми малі, ми співаємо пісні», яке відбулося в ДНЗ №4 «Сонечко» 06.09.2018. Діти співали про рідне місто Конотоп, свій садочок, любу Україну. Козак, який завітав на свято, провів вікторину «Юні знавці Конотопщини» , та змагання на спритність. Протягом свята лунали чудові вірші про рідне місто. Так пройшло свято урочисте, бо день народження у міста.

У Конотопському дошкільному навчальному закладі № 4 “Сонечко” 3 вересня 2018 року був присвячений початку нового навчального року в садочку і проходив під гаслом “Я люблю свою Україну”. Проведений святковий захід “Здрастуй наш рідний садочок “Сонечко”. Діти і захопленням знайомилися з новими групами, вихователями та друзями, вітали рідний садочок зі святом.

Щиро вітаємо ШАТОХІНУ НАДІЮ МИКОЛАЇВНУ, директора дошкільного навчального закладу № 4 “Сонечко” з нагородженням почесною відзнакою МОН України – нагрудним знаком “Василь Сухомлинський” за багаторічну кропітку педагогічну діяльність на освітянській ниві.
З повагою, колектив ЗДО № 4 “Сонечко”

В садочку «Сонечко» малята святкували свято яблучного Спаса. У власному саду збирали яблука, відпочивали в тіні плодових дерев. Під час оздоровчого періоду смакували запашний компот та кисіль із яблук.

Наші малята середньої групи – маленькі синоптики і метеорологи. Подорожуючи куточками садочка, вони завітали на метеомайданчик, де відкривали для себе незвичність квіткового та сонячного годинника, секрети вимірювання дощу за допомогою дощоміру, дізнавалися, як завдяки шишкам передбачити дощ. Вчилися знімати показники з спеціальних приладів, за допомогою флюгера вимірювати силу вітра.

 

Свято Івана Купала в садочку “Сонечко”. Сьогодні дошкільнята садочка зібралися на літній галявині в куточку лісу, біля озерця, щоб відзначити свято Івана Купала, яке припадає на 7 липня і здавна є одним з найулюбленіших нашому українському народові.
Діти логопедичних груп були учасниками музичної розваги “Ой, на Івана, ой, на Купала”, яку підготувала музичний керівник Скрябіна О.В., вихователь Кулешова А.Ю. та казкові герої: Лісова Мавка, Сонечко, Водяник.
Разом з героями малята водили хороводи, співали, грали в народні ігри та забави, жартували, стрибали через кропиву та прикрашали святкове деревце Марену (Купайлицю).

З водичкою граємось, водичку досліджуємо, водичку смакуємо, слухаємо водичку як вона дзвенить, дізнаємось як утворюється веселка. Розпочинаємо цікаву мандрівку куточками нашого рідного садочка. Сьогодні перша зустріч з наймолодшенькими дітками групи “Вербиченька” та “Ягідка”, вони з цікавістю вивчають всі секрети водички-чарівнички.
А вода — це справжнє диво!
Як прожити без води?
З нею ми завжди щасливі,
З нею в нас нема біди.

27 червня дошкільнята садочка відзначали День Конституції України. Урочистості розпочалися з виконання Гімну України. На тематичному святі, яке підготували та провели музичний керівник Скрябіна О.В., вихователь Борбат І.О., діти середньої та старших груп розповідали патріотичні вірші, співали пісні про рідну Батьківщину, танцювали запальний гопак. Сміливі Козаки, які завітали до дітей на свято, запросили на веселі народні ігри та змагання, провели вікторину “Як ти знаєш Україну”, розповіли про силу і мужність українського народу, закликали дітей зростати гідними громадянами нашої Батьківщини.

13 червня 2018 року діти старших та логопедичних груп ДНЗ №4 “Сонечко” відвідали музей “Авіації”, ознайомилися із експонатами гелікоптерів, прослухали цікаву розповідь екскурсовода Сосновського М.С. про історію виникнення авіаційної галузі в місті Конотоп. Малюки із захопленням розглядали гелікоптери, а найцікавіше було посидіти за штурвалом.

 

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *