Запрошення

Конотопський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)

№ 4 «Сонечко»

Управління освіти Конотопської  міської ради

Сумської області

ЗАПРОРОШУЄ

ДОШКІЛЬНЯТ ВІД 2-Х ДО 7-МИ РОКІВ

Адреса: поштова (індекс) 41601, Сумська обл., м. Конотоп, вул. Рябошапка, 35

Електронна, телефон: [email protected],

тел.8/05447/ 3-44-26

Сайт:  https://dnz4.osvita-konotop.gov.ua

Директор (завідувач) ДНЗ: Шатохіна Надія Миколаївна

Кількість груп:  10 груп (2- раннього віку, 4 – дошкільних, 3  – логопедичні, 1 – різновікова інклюзивна група)                                                                                       Режим роботи закладу:  7.30 – 18.00

На час правового режиму воєнного стану:

7.30 – 13.00 – з одноразовим харчуванням

14.00 – 18.00 – без сну та харчування

Склад колективу: 27 педагогів, із них: директор, вихователь-методист, музичний керівник, інструктор з фізкультури, практичний психолог,  вчителі-логопеди, помічники вихователів, сестра медична старша, та інші технічні працівники.

Колектив працює за Базовим компонентом дошкільної освіти, завдання якого реалізуються освітньою програмою  «Дитина» від 2-х до 7-ми років, програмою розвитку «Впевнений старт» для дітей середнього та старшого дошкільного віку, авторською програмою «Сонячна стежина» з еколого-валеологічного виховання. В роботі використовують програми: «Дошкільнятам – освіта сталого розвитку» (екологічного виховання),  «Україна – моя батьківщина»(національно-патріоттичного виховання), «Грайлик»(театралізованої діяльності).

В закладі здійснюється впровадження інноваційних технологій: система М.Монтессорі (елементи технології саморозвитку), методика М.Єфименка,  здоров’язберігаючі технології (кольоротерапія, казкотерапія, пісочна терапія, хромотерапія).

Функціонує інклюзивна група для дітей з особливими освітніми потребами на першому поверсі із безперешкодним доступом до групи (пандусом), створені належні умови для виховання, розвитку малят, корекційно-розвиткове, предметно-просторове та соціальне середовище. В групі комфортна, доброзичлива атмосфера,  працюють висококваліфіковані фахівці своєї справи.

Організовані логопедичні групи, де спеціалістами надаються корекційно-розвиткові послуги, спрямовані на виявлення та корекцію порушень мовлення дошкільнят.

Функціонують кімнати: екологічна, «Світлиця» з народознавства, пошуково-дослідницька лабораторія, кімната Безпеки життєдіяльності, книги, психологічного розвантаження; музей-іграшки, музична та спортивна зали.

Надаються послуги у гуртковій роботі:

– на безкоштовній основі : навчання раннього читання, вивчення англійської мови, театральний, вокальний, папероплетіння, безпеки життєдіяльності, пошуково-дослідницький, туристичний, літературний, економічний, образотворчий, народознавчий, ляльки-мотанки ейдетика, шахи.

Територія закладу: прикрашають яскраві квітники, рабатки, клумби, штучне озерце, фонтан, лавандова поляна, розарій калиновий гай,  бузкова та березова алеї, тематичні куточки з декораціями: куточок лісу, екологічна стежка, етнографічний куточок в народознавчому стилі, фруктовий сад, дослідні ділянки, Кожна вікова група має  ігровий майданчик з квітучими квітниками для проведення прогулянок з дітьми. На майданчиках розташовані альтанки, столи та лави для дошкільників, різноманітні спортивні та ігрові споруди, нетрадиційне ігрове обладнання для забезпечення рухової активності дітей  протягом дня.  Окремо розташований спортивний майданчик –  площа 200 м кв. для занять з фізкультури, який має смугу перешкод, яму з піском, доріжку здоров`я.

Вам може бути цікаво...